Mitsubishi Heavy VRF Ürünler

 
Mitsubishi Heavy VRF Dış Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu Mitsubishi Heavy VRF İç Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu
Mitsubishi VRF Dış Üniteler Mitsubishi VRF İç Üniteler
Hava Soğutmalı Heat Pump Dış Üniteler Kaset Tipi
  MicroKX Dış Üniteler   Tek Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi FDTQ
  ikon Micro KX Heat Pump Sistem 4-5-6 HP (Yeni)   Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDTS
  KXZ Dış Üniteler   4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDT
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 10-12 HP   4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi (600x600) FDTC
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 14-16-17-18-20 HP Kanal Tipi
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Kombinasyonlu Sistemler 50-52-54-56-58-60 HP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (7.1 - 14.0kW)
  Hava Soğutmalı Heat Pump High COP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (22.4 - 28.0 kW)
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 8 HP Tavan Tipi
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 10-12 HP ikon Tavan Tipi FDE
    Hava Soğutmalı Tropikal Seri Döşeme Tipi

Mitsubishi VRF ,vrf, vrf klima,mitsubishi vrf klima,mitsubishi kxz,vrv, mitsubishi heavy vrf [mitsubishi vrf], vrf sistem, vrf klima sistemi, mitsubishi vrf dış ünite, vrf klima fiyatları, vrf nedir,mitsubishi vrf sistemleri, tuzla mitsubishi vrf, gebze mitsubishi vrf,

kartal mitsubishi vrf, pendik mitsubishi vrf, maltepe mitsubishi vrf, üsküdar mitsubishi vrf, adapazarı mitsubishi

Mitsubishi 2005 YILINDAN BERİ HER AN SARITAŞ TEKNİK İKLİMLENDİRME SİZİNLE...

Mitsubishi VRF Kumandalar

 

  Mitsubishi VRF Sistemler kontrol mekanizmalarını, bireysel ve merkezi olmak üzere 2 ana başlık altında toplayabiliriz. Bu kontrol mekanizmaları kendi içlerinde de kullanıcı talep ve ihtiyaçlarına göre farklı fonksiyonları üzerinde bulunduran birçok modele ayrılmaktadır.

  Bireysel Kontrol Elemanları kablolu ve kablosuz kumanda elemanlarını içermektedir. LCD bir ekran üzerinden geniş bir çalışma, servis ve bakım teknik bilgileri girilebilmektedir. Açma / kapama, mod değişikliği ve fan hızı gibi asgari fonksiyonların bulunduğu modellerden haftalık programlama ile kullanıcıya bir gün içerisinde farklı zamanlarda cihazın devreye girmesini sağlayan, değişken ayarlı sıcaklık kontrolü ile alt ve üst sıcaklık limitlerinin belirlenerek aşırı ısıtma ve soğutmanın engellenmesini sağlayan fonksiyonların bulunduğu modellere kadar farklı seçenekler mevcuttur.

  Merkezi Kontrol Elemanları ise farklı fonksiyonlara sahip merkezi kumanda modelleri ve bina otomasyon sistemlerine entegrasyonu sağlayan ara yüz elemanlarından oluşmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde sisteme bağlı olan iç ünitelerin her birini tek bir merkezden kumanda etme olanağı sunulmaktadır. Kullanılan merkezi kumanda modeline göre cihazları açma/kapama, sıcaklık ve fan hız ayarları, haftalık zamanlama, bireysel kontrol elemanlarını kısıtlama, elekt¬rik güç hesaplama gibi bir çok fonksiyondan yararlanılabilmektedir.
   Web arayüzü kullanılarak herhangi bir software yazılıma ihtiyaç duyulmadan internet explorer üzerinden sistemle ilgili çalışma ve arıza bilgileri bir Pc den görüntülenebilmekte ve veriler depolanabilmektedir. Ayrıca IP filtreleme özelliği ile de bu verilerin güvenliği sağlanarak erişim izinleri seviyeli olarak düzenlenebilir. Lonworks ve BACnet gibiveri tabanlı otomasyon sistemlerine de kolayca adapte edilerek daha kapsamlı bir otomasyon grubunun bir parçası haline getirilebilmektedir. Hata kodlarının tüm bireysel ve merkezi kontrol elemanlarından görüntülenmesi de bakım ve servis müdahalelerinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Mitsubishi Heavy VRF Kontrol Sistemleri
icon Bireysel Kumanda - Eco Touch Dokumatik Kablolu
icon Kontrol Sistemleri - Bireysel Kontrol
ikon Kontrol Sistemi - Superlink 2
ikon Merkezi Kumanda - SC-SL1N-E
ikon Merkezi Kumanda - SC-SL2NA-E
ikon Superlink Web Gateway SC-WGWNA-A/SC-WGWNA-B
ikon Superlink BACnet Gateway SC-BGWN-A/SC-BGWN-B
ikon Superlink LonWorks Gateway SC-LGWNA-A