Mitsubishi Heavy VRF Ürünler

 
Mitsubishi Heavy VRF Dış Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu Mitsubishi Heavy VRF İç Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu
Mitsubishi VRF Dış Üniteler Mitsubishi VRF İç Üniteler
Hava Soğutmalı Heat Pump Dış Üniteler Kaset Tipi
  MicroKX Dış Üniteler   Tek Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi FDTQ
  ikon Micro KX Heat Pump Sistem 4-5-6 HP (Yeni)   Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDTS
  KXZ Dış Üniteler   4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDT
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 10-12 HP   4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi (600x600) FDTC
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 14-16-17-18-20 HP Kanal Tipi
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Kombinasyonlu Sistemler 50-52-54-56-58-60 HP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (7.1 - 14.0kW)
  Hava Soğutmalı Heat Pump High COP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (22.4 - 28.0 kW)
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 8 HP Tavan Tipi
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 10-12 HP ikon Tavan Tipi FDE
    Hava Soğutmalı Tropikal Seri Döşeme Tipi

Mitsubishi VRF ,vrf, vrf klima,mitsubishi vrf klima,mitsubishi kxz,vrv, mitsubishi heavy vrf [mitsubishi vrf], vrf sistem, vrf klima sistemi, mitsubishi vrf dış ünite, vrf klima fiyatları, vrf nedir,mitsubishi vrf sistemleri, tuzla mitsubishi vrf, gebze mitsubishi vrf,

kartal mitsubishi vrf, pendik mitsubishi vrf, maltepe mitsubishi vrf, üsküdar mitsubishi vrf, adapazarı mitsubishi

Mitsubishi MİTSUBISHI -  VRF Klima KX Dış Üniteler

   Geniş uygulama alanları için ideal hizmet sunan, yüksek performanslı Mitsubishi KX dış üniteler grubunda; Hava Soğutmalı Heat Pump, Hava Soğutmalı Heat Pump – High COP, Hava Soğutmalı Tropikal Seri, Hava Soğutmalı Heat Recovery ve Su Soğutmalı Heat Pump ürünleri yer almaktadır. Gelişmiş Japon teknolojisinin estetikle birleştiği yeni Mitsubishi ürün gamı; rezidans, otel, ev ve ofis türü yapılar için estetik çözümler sunmaktadır.

   Hava Soğutmalı Heat Pump, yalnız ısıtma ya da yalnız soğutma gerektiren VRF Klima uygulamaları için yüksek performans sunmaktadır. Güç, performans gibi sahip oldukları çeşitli özelliklere göre farklı tür modellere sahip olan bu ürün, 80 adet iç ünite ve 130 diversiteye kadar bağlanma imkânı sağlayabilmektedir. Sistem, 1000 m toplam bakır borulama ve 160 m kritik hat uzunluğu ile üstün borulama limitlerine sahiptir. Bu aynı zamanda ilk branşman ile en uzak iç ünite arasında sektördeki en uzun borulama limiti anlamına gelmektedir.

 

   Mitsubishi VRF dış üniteler grubunda yer alan bir diğer ürün ise yüksek performansıyla dikkat çeken Hava Soğutmalı Heat Pump – High COP’dır. Bu ürün grubunda yer alan modeller genel olarak kullanıcılarına 71 adet iç ünite ve %200 diversiteye kadar bağlanma imkânı sağlayabilmektedir. Sistem, serisindeki diğer tüm ürünler gibi üstün borulama limitlerine sahiptir.

 

   İlhamını Japon Kiraz Çiçeği Sakura’dan alan Hava Soğutmalı Tropikal Seri, gelişmiş Japon teknolojisi ile yüksek dış ortam sıcaklıklarına sahip bölgelerde dahi istenilen konforu sağlayabilmektedir. Sistem, geniş çalışma sıcaklığı aralığı, kolay servis imkânı ve kontrol fonksiyonu ile öne çıkmaktadır. Tropikal seri; 53 adet iç ünite bağlanabilirliği ve farklı kapasitelerdeki modelleri ile 91 farklı iç ünite seçeneğine sahiptir.

 

   Hava Soğutmalı Heat Recovery ile dış üniteleri tanıtmaya devam ediyoruz. KXR6 ismiyle anılan ürün, üç bakır boru tesisatı ile çalıştığı için “üç borulu sistem” olarak da bilinir. Sistem, her bir iç ünitenin bağımsız olarak iç ortam koşulu ve ihtiyaçlarına göre ısıtma ve soğutmada çalışmasını sağlar. KXR6 sistemi, ısıtma ve soğutma ihtiyaçları farklı olan çoklu mahalleri özel bir kontrol yöntemi ile birleştirmektedir. Hava Soğutmalı Heat Recovery sistemi, ısı yükleri değişiklik gösteren yapılar için oldukça uygun bir sistemdir. Bakır borulama, sistemin sahip olduğu özellikler arasındadır.

 

   Kısaca özelliklerine değindiğimiz dış ünitelerin sonuncusu ise Su Soğutmalı Heat Pump’dır. Bu sistem, enerji tasarrufu özelliği ile işletim maliyetlerinin düşürülmesini sağlamaktadır. Kompakt dizayn, kolay nakliye, kurulum ve çözüm esnekliği su soğutmalı serinin dış ünitelerin kullanıcılarına sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır. 100 m üstü yüksek katlı binalar ve yüksek soğutma yükü içeren yapılar bu sistemin uygulama alanları arasında yer almaktadır.

 
Mitsubishi Heavy VRF Dış Üniteler
ikon Micro KX Heat Pump Sistem 4-5-6 HP
ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 10-12 HP
ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 14-16-17-18-20 HP
ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 10-12 HP
ikon KX6 Dış Üniteler Tropikal Seri 10 HP
ikon KXR6 Dış Üniteler Heat Recovery 3-Borulu Sistemler 8-10-12-14-16 HP
ikon Su Soğutmalı Heat Pump Dış Üniteler
ikon Q-Ton Sıcak Su Üreticisi
                                                Tüm Mitsubishi VRF Dış Üniteleri...