Mitsubishi VRF ,vrf, vrf klima,mitsubishi vrf klima,mitsubishi kxz,vrv, mitsubishi heavy vrf [mitsubishi vrf], vrf sistem, vrf klima sistemi, mitsubishi vrf dış ünite, vrf klima fiyatları, vrf nedir,mitsubishi vrf sistemleri, tuzla mitsubishi vrf, gebze mitsubishi vrf,

kartal mitsubishi vrf, pendik mitsubishi vrf, maltepe mitsubishi vrf, üsküdar mitsubishi vrf, adapazarı mitsubishi

Mitsubishi Heavy VRF Ürünler

 
Mitsubishi Heavy VRF Dış Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu Mitsubishi Heavy VRF İç Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu
Mitsubishi VRF Dış Üniteler Mitsubishi VRF İç Üniteler
Hava Soğutmalı Heat Pump Dış Üniteler Kaset Tipi
  MicroKX Dış Üniteler   Tek Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi FDTQ
  ikon Micro KX Heat Pump Sistem 4-5-6 HP (Yeni)   Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDTS
  KXZ Dış Üniteler   4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDT
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 10-12 HP   4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi (600x600) FDTC
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 14-16-17-18-20 HP Kanal Tipi
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Kombinasyonlu Sistemler 50-52-54-56-58-60 HP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (7.1 - 14.0kW)
  Hava Soğutmalı Heat Pump High COP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (22.4 - 28.0 kW)
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 8 HP Tavan Tipi
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 10-12 HP ikon Tavan Tipi FDE
    Hava Soğutmalı Tropikal Seri Döşeme Tipi

Hakkımızda 2005 YILINDAN BERİ HER AN SARITAŞ TEKNİK İKLİMLENDİRME SİZİNLE...

mitsubishivrf
  2005 yılının ilk çeyreğinde ticari hayata merhaba diyen Servis, Klima, Kombi ve parçaları tamiri, montajı, teknik destek , servis, bakım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Dürüst hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı politikası ile çok kısa sürede sektördeki yerini alan , bu politikası ile şirket yapısı ve müşteri portföyünü geliştirmiştir. Kısa sürede büyüyen her geçen gün Uzman ekip ve ekipmanla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

   Siz değerli müşterilerimizden olumlu dönüşler cesaret ve güç ile 2010 Yılı itibari ile Kurumsal firmalara ısıtma ve soğutma projelerine imzasını atmaya başlamıştır. Yetkili olduğumuz servislikler dışında diğer tüm kombi ve klima bakım ve teknik desteğimiz tüm hızı ile devam etmektedir.

  Isıtma-Soğutma Sitemleri heryerde satılmaktadır ama teknik destek heryerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır. Biz firma olarak bu eksikliği gördük ve bu eksikliği doldurmak için çalışmalara başladık. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Isıtma-Soğutma satış firmalarının bu konudaki servis açığını bizler kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile kapatmak için çalışmalıyız ve çalışacağız.