Mitsubishi Heavy VRF Ürünler

 
Mitsubishi Heavy VRF Dış Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu Mitsubishi Heavy VRF İç Ünitelerin Ürün Grup ve Kombinasyonları Tablosu
Mitsubishi VRF Dış Üniteler Mitsubishi VRF İç Üniteler
Hava Soğutmalı Heat Pump Dış Üniteler Kaset Tipi
  MicroKX Dış Üniteler   Tek Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi FDTQ
  ikon Micro KX Heat Pump Sistem 4-5-6 HP (Yeni)   Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDTS
  KXZ Dış Üniteler   4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi FDT
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 10-12 HP   4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi (600x600) FDTC
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Sistem 14-16-17-18-20 HP Kanal Tipi
  ikon KXZ Dış Üniteler Heat Pump Kombinasyonlu Sistemler 50-52-54-56-58-60 HP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (7.1 - 14.0kW)
  Hava Soğutmalı Heat Pump High COP ikon Kanal Tipi - Yüksek Statik Basınçlı FDU (22.4 - 28.0 kW)
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 8 HP Tavan Tipi
  ikon KXZX Dış Üniteler Heat Pump Hi-COP Sistemler 10-12 HP ikon Tavan Tipi FDE
    Hava Soğutmalı Tropikal Seri Döşeme Tipi

Mitsubishi VRF ,vrf, vrf klima,mitsubishi vrf klima,mitsubishi kxz,vrv, mitsubishi heavy vrf [mitsubishi vrf], vrf sistem, vrf klima sistemi, mitsubishi vrf dış ünite, vrf klima fiyatları, vrf nedir,mitsubishi vrf sistemleri, tuzla mitsubishi vrf, gebze mitsubishi vrf,

kartal mitsubishi vrf, pendik mitsubishi vrf, maltepe mitsubishi vrf, üsküdar mitsubishi vrf, adapazarı mitsubishi

Değerlerimiz

 • Etik değerlerimiz

  Kuruluşumuzdan bu yana ‘”Dürüstlük ve Güvenilirlik” ilkesini benimsedik. İşinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğumuza inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip üyelerinden oluşmaktayız. Emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

  Müşteri Odaklılık 
  Müşterilerimizin bizi, tecrübeli, değer katan, yaptığımız her işte kaliteye önem veren kalıcı bir iş ortağı olarak görmelerini istiyoruz. Her fırsatta müşterilerimizin gereksinimleri gidermek ve hizmetlerimizden memnun kalacakları bir ortamı yaratmak için çalışıyoruz. 

 • Uzun Vadeli Bakış Açısı 
  Kısa dönemli sonuçları göz ardı etmeden, amacımız uzun dönemde başarılı olmaktır. 

 • Öncü olmak 
  Çalıştığımız alan ile ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip eder, müşterilerimize yeni alan ve teknolojilerde öncü çözümler sunarız. 

 • Bilgi Dağılımı 
  Doğru kişilere, doğru zamanda gerekli bilgilerin verilmesi hepimizin yükümlülüğüdür. Tüm iş kademelerinde, belirli bilgilerin doğru yerlere eriştiğinden emin olmak ancak tüm çalışanların katılımı ve denetimi ile mümkündür. 

 • İletişim 
  Tüm müşteri, tedarikçi, ve çalışanlarımızla açık, dürüst ve etkin bir iletişim kurarız. 

 • Kalite ve Uyumluluk 

  İşlerimizi kanunlara, yönetmeliklere, ulusal, uluslararası endüstriyel ve kalite standartlarına uygun olarak yaparız. 

 • Çevre Duyarlılığı 
  Şirket olarak, çevremizin kalitesini korumak ve iyileştirmek, kişi sağlığını korumaya yardımcı olmak ve doğal kaynakları özenli ve akılcı kullanmak temel ilkelerimizdendir.


Güvenilirlik ve iş kalitesi

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tüm çözüm ortaklarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük çerçevesinde yürüttüğümüz ilişkilerimizde, itibarımızı korumaya yönelik faaliyetlerimize devam etmekteyiz.


Yenilikçi

Sektör dinamiklerini, yeniliklerini her daim takip eder; sürecin getirdiği yenilikçi uygulamaları hayata geçirir, yeni fikir ve girişimlere destek veririz.


İnisiyatif ve sorumluluk alabilme

Sektörün gerekleri, iş dinamikleri kapsamında, tüm çalışma süreçlerinde, uzmanlıklarımız çerçevesinde, ekip çalışmasının gücüne inanarak, her alanda inisiyatif alınmasının önemine inanarak iş süreçlerimizi yönetiyoruz.


Yüksek hedeflere ulaşma başarısı

Şirketimizin temel stratejileri ve prensipleri doğrultusunda yüksek motivasyonla çalışarak yüksek hedeflere ulaşmak için özen göstermek ilkemizdir.